KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819381
nr 1481 9381
Oidentifierad konstnär. Signerad Lundell, Ljugarn Gotland, oramad. Olja på duk, 47x33 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:57:14
100 kr
200 kr